Блог Агронікс
Як українському аграрію потрапити в світовий ТОП по врожайності сої?
Нещодавно в мережі з’явилася інформація, що «Молодий фермер з США, встановив новий світовий рекорд, з врожайності сої, у розмірі 14,6 т/га (206 бушелів)». Прекрасний показник врожайності, особливо для наших з вами реалій, в яких українські виробники лиш мріють про стабільний урожай сої у розмірі 3,0 т/га. Питання: «Яким чином вдалося досягти врожайності сої 14,6 т/га?» - все просто. Як стверджує Alex Harrell: «Ніяких секретів не має, лише застосування інноваційних технологічних підходів, ретельне планування та вчасне виконання технологічних операцій і полив».
ДетальнішеInter AgroLab
Плідно попрацювали 23-го серпня на Дні поля від Inter AgroLab у Монастирищі. Команда AGRONIX невпинно розповсюджує технологію обробки посівів агродронами серед українських аграріїв.
ДетальнішеТестування Вантакору агродронами: досліди на полях Сумщини
Господарство в селі Голубівка, яке займає приблизно 5000 га, активно впроваджує новітні технології в агросекторі. Поряд із рослинництвом і тваринництвом, тут проводяться численні дослідження та тестування нових продуктів, технологій і гібридів. Однією з інновацій є використання агродронів для десикації та внесення трихограми. Цього року господарство зіткнулося з нашестям кукурудзяного стеблового метелика та бавовникової сойки. Для боротьби з ними було прийнято рішення протестувати новий інсектицид Вантакор™ від компанії FMC. Мета досліду – довести, що цей продукт має бути на полях господарств, оскільки він здатний ефективно захистити кукурудзу.
ДетальнішеУКАБ Агротехнології 2024
25-го липня на «УКАБ Агротехнології 2024» вас зустрічала частина нашої команди AGRONIX
ДетальнішеДесикація кукурудзи дронами серії DJI AGRAS
Важливим заходом у вирощуванні кукурудзи є десикація культури, яку з метою економії ресурсів і високорослість рослин важливо проводити агродронами серій DJI AGRAS. Зазвичай точкою відліку для початку проведення десикації на кукурудзі є початок фізіологічної стиглості зерна, який супроводжується формуванням і утворенням «чорної точки» (blacklayer). Утворення чорної точки на зерні кукурудзи залежить від ФАО гібридів і може бути в діапазоні вологості від 36 до 28%. Повністю сформована «чорна точка» свідчить про фізіологічну стиглість і повну втрату зв’язку насінини з качаном. Зазвичай десикацію на кукурудзі рекомендують проводити при вологості насіння 35-40% при наявності вегетуючого зеленого листя.
ДетальнішеІнсектицидний захист кукурудзи агродронами
У світовому масштабі на 2023/2024 маркетинговий рік загальна площа посівів кукурудзи налічує приблизно 196 млн гектарів. Основними виробниками є США, Китай, Бразилія, Аргентина та Європейський Союз. В Україні у 2023 році площа посівів кукурудзи становила 4,04 млн гектарів, а у 2024 році прогнозувалося зниження на 4.5%, що складає приблизно 3,86 млн гектарів.
ДетальнішеПотенційний дохід на відсутності витоптування. Період окупності інвестиції в агродрон та додаткове обладнання.
У випадку повного циклу внесення ЗЗР агродронами впродовж всього сезону, чи, як мінімум, на завершальних етапах розвитку рослин (щоб не травмувати рослини колісною технікою безповоротно), крім зрозуміло нижчих затрат на воді (8…12 л/га замість 100...200 л/га у колісних обприскувачів), також доступний додатковий дохід за рахунок ділянок, які залишаються не витоптаними. На відміну від класичної технології, як то відбувається після проходу колісних обприскувачів, у випадку авіавнесення ЗЗР агродронами, ТЕХНОЛОГІЧНІ КОЛІЇ ВІДСУТНІ.
ДетальнішеВсеукраїнський День Поля аграрних інновацій
28 червня наша команда відвідала Всеукраїнський День Поля аграрних інновацій, організований Асоціацією бобових України та TVK Seed, у селі Ємчиха на Київщині.
ДетальнішеЯк убезпечити себе від втрат урожаю ріпаку?
У даній статті ми розглянемо скільки коштів аграрії можуть зберегти завдяки застосуванню агродронів на останніх етапах розвитку ріпаку (Brassica napus).
ДетальнішеНове зернятко - 2024
Відпрацювали 2 дні на форумі аграрних інновацій "Нове зернятко - 2024" на Тернопільщині. Поспілкувалися з фермерами, колегами та однодумцями. Презентували новий дрон DJI Agras T50 та Т30. Всі охочі замовили обробку своїх посівів і отримали нашу консультацію. Дякуємо "Агропродсервіс" за організацію заходу та до зустрічі на нових!
ДетальнішеЧому доцільно купувати агродрон маючи земельний банк від 1000 га?
Застосування дронів в аграрному секторі почалося відносно недавно, проте, ці безпілотні апарати вже встигли здобути прихильність багатьох аграріїв. Їх сфера застосування досить широка...
Детальніше